Hakkımızda
Mert Yazılım > Hakkımızda

Şirket Profili

2003 yılından itibaren MES yazılım ve donanım çözümleri üreten Mert Yazılım, ürünlerini “trex”, “DCAS”, “SYSMOND”, “AIZEN” ve “SENSORIUM” tescilli ana markaları altında müşterilerine sunmaktadır.

3.000 metre kare alanda AR-GE ve Teknoloji merkezi olarak müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Mert Yazılım’ın Marmara bölgesinde Bursa’da, İç Anadolu’da ise Konya’da bulunan ofislerinde yaklaşık olarak 60 çalışan ile AR-GE, ÜR-GE, satış ve satış sonrası destek faaliyetlerini yürütmektedir.

Kurulduğu günden bu zamana kadar teknoloji üreten bir firma olmayı hedefleyen Mert Yazılım, hem Elektronik AR-GE hem de Yazılım AR-GE departmanlarına sahip ve bu iki birimi entegre çalıştırarak gömülü sistemler üretmektedir.

Yıllarca üretim yönetim sistemleri geliştiren Mert Yazılım, 2008 yılında kurduğu Elektronik AR-GE departmanı ile bu tecrübelerini MES alanında geliştirme kararı almış ve bugüne kadar 3 farklı TÜBİTAK projesini başarı ile tamamlamıştır. Mert Yazılım bu projeler sonucunda ortaya çıkan ürünlerini de MES projelerine katma değer olarak ekleyerek geliştirmeye devam etmektedir.

Mert Yazılım müşterilerinin bilgi teknolojisi çözümlerine ilişkin ihtiyaç ve beklentilerini sektörel bazda karşılayarak çözüm odaklı, sürdürülebilir kalitede ve yerinde destek ile verimlilik ve karlılık artışını destekleyen hizmetler sunmaktadır.

Güncel ve gelişmiş teknolojik olanakları kullanan yazılım uzmanlarından oluşan kadrosu ile yalnızca kurumsal bilgi sistemleri geliştirmeye odaklanmıştır.

Projelerinde müşterileri için en uygun olan çözümleri gerçekleştirmek için farklı yazılım platformlarında çözümler sunmaktadır.

mert yazılım hakkımızda
hakkımızda-1

Misyon

Misyonumuz; üretim işletmelerinin kayıplarını ve israflarını önleyerek, daha verimli çalışmalarını sağlamak ve gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmalarına yardımcı olmaktır. Bizler bu hedef doğrultusunda, işletmelerin dijital dönüşüm ve mükemmelleşme çabalarına yardım eder,  aynı zamanda ülkemizin kalkınmasına doğrudan katkı sağlarız.

Vizyon

Vizyonumuz; çözümlerimizi Dünya’nın En İyi’si yapmaktır.

NESNELERİN İNTERNETİ
VERİ MERKEZİ
UZAKTAN YÖNETİM
AKILLI FABRİKALAR
YAPAY ZEKA BECERİSİ

Değerli Paydaşlarımız,

Mert Yazılım ve Elektronik olarak 1997 yılından bu yana küresel trendler ve endüstri teknolojilerini gözden geçirerek, digitalleşen dünyada karşımıza çıkan yeni dönemin projeksiyonlarını oluşturmak için çalışıyoruz.

Sürekli sahada olmanın verdiği avantaj ile elde ettiğimiz bilgi, birikim ve tecrübeyle büyümeye, yeni teknolojiler geliştirmeye odaklanıyoruz.

Son zamanların moda tabiri ile Endüstri 4.0 bize göre Türk Sanayisi’nin Digital Dönüşümü sürecini sıkı bir şekilde takip ediyor,
bu kapsamda tamamen Yerli olarak geliştirdiğimiz MES/MOM Çözümlerinde Dünya pazarında yerimizi almak için gece gündüz çalışıyoruz.

Çünkü biliyoruz ki; Türk Sanayicisi, yaptığı ekipman yatırımını hak ettiği seviyede kullanabilmeli, aksi bir durum var ise sebeplerini tespit ve analiz edebilecek yerli/milli araçlara sahip olmalıdır.

Bu bağlamda bize güvenen tüm paydaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

İLHAN ÖZDEMİR

GENEL MÜDÜR

Scroll Up